Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Çalışma Sistemi

Global Teknoloji, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir. Müşteri ihtiyaçlarının dinlenmesi ve ihtiyaçlara en uygun çözümlerin sunulması öncelikli politikamızdır.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Global Teknoloji için sektörde dürüst, etik ve güvenilir hizmet veren bir firma profili herşeyin üstünde gelmektedir.Bu bağlamda müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sorumluluk

Global Teknoloji olarak sorumluluk almaktan çekinmeyen ve başarıya ulaşmak için özveriden kaçınmayan bir yaklaşımla çalışmaktayız.Tüm ekibimiz bu çalışma ruhunu benimsemiştir.

Yenilikçilik

Takım ruhu bilincini edinmiş ve birbirleri ile son derece uyumlu ekibimiz iletişim sektöründe son teknolojileri yakından takip ederek ve geliştirerek müşterilerimize sunmamızı sağlar.Global Teknoloji’nin son derece hızlı büyümesi ve kısa sürede tanınan bir firma olması kendi Ar-Ge ekibinin olması ve bu ekibin uyum içinde yeni teknolojiler yaratmasına bağlıdır.

Takım Çalışması

Global Teknolojinin gücü çalışanlarının birlik ve beraberliğinden gelmektedir, bunun bilincinde olan ekibimiz takım ruhu ve takım çalışması ile başarıyı yakalamıştır.

İLETİŞİM
: Global Teknoloji Telekomünikasyon A.Ş.
: Barbaros Mahallesi Çiğdem Sokak Ağaoğlu My Office İş merkezi Kat:3 17-B2 Ataşehir - İstanbul - Türkiye
: +90 (216) 688 55 80
: +90 (216) 688 55 79
: bilgi@globalteknoloji.com.tr